
Сушарка для посуду двоярусна Edenberg EB-17982
988 ₴
888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17982
Сушарка для посуду двоярусна з матовим чорним покриттям Edenberg EB-17982 виготовлена з високоякісної сталі. Вона захищена від корозії, що дуже важливо для такого виробу. Пластикові ніжки роблять конструкцію стійкою, перешкоджають ковзанню не дряпаючи поверхні.
Сушарка Edenberg EB-17982 вміщує великий обсяг посуду, дає змогу швидко висушити велику кількість тарілок, не займаючи багато місця. Сушарка міцна, довговічна, проста в догляді, має привабливий зовнішній вигляд і надійну конструкцію.
Особливості сушарки для посуду двоярусної з матовим чорним покриттям Edenberg EB-17982:
- Двоярусна сушарка для посуду
- Розміри: 50х30х38 см.
- Матеріал: неіржавка сталь із матовим чорним покриттям.
- Тип сушіння: настільна.
- Кількість рівнів сушіння: два
- Допомагає заощаджувати місце на кухні
- Знімний піддон дає змогу легко видаляти надлишок води.
- Додаткові частини можна використовувати окремо .
- Проста та зручна у використанні та догляді
- Доповнює дизайн будь-якого інтер'єру
Характеристики :
Тип сушіння: Настільна
Кількість рівнів сушіння: Два
Матеріал: Сталь
Покриття: Фарбування
Наявність піддона: Так
Матеріал піддона: Пластик
Довжина: 500 мм
Ширина: 300 мм
Висота: 380 мм
Колір: Чорний
Офіційна гарантія на сушарку для посуду двоярусний із матовим чорним покриттям Edenberg EB-17982 — 14 днів від виробника. Країна-виробник сушарки для посуду двоярусний з матовим чорним покриттям EB-17982 — тм Edenberg
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Забарвлення |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 380 мм |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Edenberg |
- Ціна: 888 ₴

