
Ваги торговельні Crownberg CB-5006, до 50 кг, електронні, з акумулятором 6V, платформа з нержавійки
1 208 ₴
1 108 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5006
Торгові ваги Crownberg CB-5006, виконані у пластиковому корпусі та мають пластикові кнопки.
Відмінною особливістю ваг є висувна ручка для перенесення, яка розташована з лівого боку.Платформа ваг фіксується спеціальними кріпленнями, тому при нахилі під час транспортування , вона не падає.
Платформа ваг з бортами, зроблена з нержавіючої сталі.
Висота ніжок ваг регулюється.
Ваги можуть працювати від мережі 220 В або від вбудованого акумулятора, без електрики можуть працювати близько 2 тижнів.
Рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням двосторонній, підсвічування регулюється. На дисплеї відображається рівень заряду батареї.
Коли ваги знаходяться в режимі бездіяльності, то вони автоматично входять в режим низького споживання енергії.
Є функція підсумовування ваги та загальної ціни.
Характеристики:
- Розмір платформи: 25 х 35 см;
- Похибка: 2 грами;
- НГЗ (найбільша межа зважування): 50 кг;
- Дискретність: 2 г;
- Тип індикатора: РК-дисплей;
- Діапазон робочих температур: від -20 до +40 °C;
- Матеріал платформи: нержавіюча сталь;
- Живлення: Мережа, Акумулятор;
- Час автономної роботи акумулятора: близько 2 тижнів;
- Функція підсумовування ваги та загальної ціни.
Комплектація:
- Терези;
- Мережний шнур;
- Акумулятор;
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Виробник | CROWNBERG |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 350 мм |
| Ширина платформи | 250 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
- Ціна: 1 108 ₴








