
Электрическая печь с кофеваркой 3в1, 3600Вт, BITEK BT-5308R / Духовка электрическая / Электродуховка
1 675 ₴
1 575 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5308
Електрична духовка BITEK BT-5308R - це багатофункціональний і компактний кухонний прилад для вашої кухні.
Переваги:
- Компактний розмір
- Вбудована кавоварка
- Міцні матеріал
- Сковорода з антипригарним покриттям
- Можливість одночасно готувати кілька страв
- Багатофункціональний пристрій
Опис:
Настільна електрична піч 3 в 1 з кавоваркою та сковорідкою - чудове рішення для тих, хто цінує зручність і смачні сніданки. Цей компактний і багатофункціональний прилад дає змогу швидко приготувати запашну каву, підсмажити тости, випікати страви, смажити і розігрівати продукти - все з мінімальними зусиллями.
Кавоварка з чашею подарує вам свіжозаварену каву, поки готується основна страва. Піч оснащена таймером на 30 хвилин, терморегулятором і прозорими дверцятами, що дає змогу випікати хліб, піцу, а також готувати запіканки та печиво. Знімна антипригарна сковорідка спрощує очищення і робить використання ще більш зручним.
Характеристики:
- Тип: Електрична духовка
- Матеріал: Алюмінієвий сплав / Нержавіюча сталь
- Напруга: 220В-50/60 Гц
- Потужність: 3600 Вт
- Індикатор роботи: Так
- Таймер: 0 – 30 хвилин
- Об'єм духовки: 9 л
- Об'єм кавоварки: 500 мл (6 чашок)
- Регулювання температури: 100 - 230 °C
- Вага: 4 кг
Комплектація:
- Електрична піч духовка 3 в 1 BITEK BT-5308R
- Кавоварка
- Прямокутна сковорода із кришкою
- Деко
- Решітка
- Інструкція
- Упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Объем | 9 л |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная мощность печи | 3600 Вт |
| Гриль | Да |
| Состояние | Новое |
| Производитель | BiTEK |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция подогрева | Да |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Таймер | Да |
| Максимальное время установки таймера | 30 мин |
| Звуковой сигнал | Да |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество противней в комплекте | 1 |
| Количество решеток в комплекте | 1 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 467 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 1 575 ₴









