-6%

Пылесос ручной Rainberg RB-2266 2500 Вт для сухой уборки, контейнер 500мл, 75дБ, Питание от сети
1 573 ₴
1 473 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2266
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пилосос ручний Rainberg RB-2266 2500 Вт для сухого прибирання
Потужний та зручний ручний пилосос Rainberg RB-2266 стане вашим незамінним помічником у швидкому та ефективному сухому прибиранні дому та автомобіля. Завдяки своїй компактності, малій вазі та зручній ручці, він легко переміщується між кімнатами, а робочий діапазон до 3 метрів забезпечує достатню свободу рухів.
Висока номінальна споживана потужність у 2500 Вт гарантує ефективне всмоктування пилу та бруду, а циклонний фільтр забезпечує якісне очищення повітря. Пилозбірник об'ємом 0.5 літра легко очищається. Червоно-чорний дизайн пилососа виглядає стильно та сучасно.
Характеристики:
- Номінальна споживана потужність: 2500 Вт
- Потужність всмоктування: 350 Вт
- Швидкість обертання: до 35 тисяч об/хв
- Об'єм контейнера для збирання пилу: 0.5 л
- Рівень шуму: 75 дБ
- Довжина шнура: 5 м
- Тип пилососу: ручний (вертикальний)
- Живлення: мережа
- Колір: червоний з чорним
- Матеріал труби: метал
- Тип збирання: суха
- Тип пилозбірника: циклонний фільтр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 350 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Циклонный фильтр |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 473 ₴





