-7%

Сэндвичница электрическая 6 в 1 BITEK BT-224 750Вт, мультикукер бутербродница вафельница орешница для дома
1 406 ₴
1 306 ₴
- Готово к отправке
- Код: 224
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультимейкер сендвічниця 6 в 1 750 Вт BITEK BT-224
Мультимейкер 6в1 BITEK BT-224 750 Вт змінні пластини.
Гриль мультимекер 6 в 1 BITEK BT-224 виготовлений із неіржавкої сталі з високою провідністю і швидким нагріванням. З функцією автоматичного контролю температури, антипригарною поверхнею. Незалежна система контролю температури зручна в користуванні та може досягти економії енергії. Антипригарні форми забезпечує легке приготування їжі та швидке очищення. Мультимейкер BITEK BT-224 зможе легко приготувати: Пончики, Горішки, Печиво Мадлен, Вафлі, Сендвічі, Паналь.
Бутербродниця вафельниця горішниця електрична для дому
Переваги:
- Гриль мультимекер 6 в 1 BITEK BT-224 виготовлений із неіржавкої сталі з високою провідністю і швидким нагріванням.
- З функцією автоматичного контролю температури, антипригарною поверхнею.
- Незалежна система контролю температури зручна в користуванні та може досягти економії енергії.
- Антипригарні форми забезпечує легке приготування їжі та швидке очищення.
- Мультимейкер BITEK BT-224 зможе легко приготувати: Пончики, Горішки, Печиво Мадлен, Вафлі, Сендвічі, Панні гриль.
Якісна бутербродниця для приготування сніданків
Характеристики:
- 220-240 В, 50-60 Гц, 750 Вт
- Антипригарне гранітне покриття для гриля
- Два індикатори живлення та функція готовності
- Легко використовувати та чистити
- Нековзні ніжки
- Бакелітовий корпус
- Зберігання шнура
Комплектація:
- Мультимейкер BITEK BT-224
- Змінні пластини
- Інструкція
- Фірмова коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BiTEK |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Ненагревающиеся ручки | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Длина сетевого шнура | 0.8 м |
| Сменные формы для приготовления вафель | Да |
| Сменные формы для гриля | Да |
| Система блокировки ручек | Да |
| Сменные формы | Да |
| Габаритные размеры гриля | |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Вес | 2 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип прибора | Бутербродница |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 306 ₴









