-5%

Мощная акустическая система ZPX-7780 350 Вт на аккумуляторе 12Вт с радио и караоке микрофон Bluetooth комбик
4 828 ₴
4 586,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7780
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ZPX з потужністю 350 Вт стане чудовим вибором для тих, хто цінує якісний звук і свободу переміщення. Завдяки вбудованому акумулятору на 12 Вт ви зможете використовувати її в будь-якому місці без підключення до мережі. Для більшої зручності передбачені радіо і підтримка Bluetooth, що дає змогу відтворювати музику з вашого смартфона або інших пристроїв. У комплекті йде караоке мікрофон, з яким можна влаштувати веселу вечірку. Можливість роботи як від мережі 220 Вт, так і від додаткового акумулятора забезпечує ще більше гнучкості у використанні.
Характеристики:
- Пікова потужність (RMS): 350 Вт
- Частота: 50 Гц - 20 кГц
- Чутливість: 95 +/- 3 дБ
- Варіанти живлення: вбудований акумулятор, мережа 220Вт, додатковий акумулятор
- Вбудований акумулятор: 12 Вт, що гарантує роботу акустики до 10 годин без підзарядки
- FM-радіо — 88-108 МГц
- Функція караоке, колонка має мікрофон (радіус звучання 50-60 метрів, регулювання ECHO та функція MICROPHONE PRIORITY під час якої звучання музики припиняється, коли ви говорите в мікрофон)
- Функція Bluetooth та TWS, що забезпечує можливість поєднати декілька колонок одночасно
- Напруга : 110-240V
- Опір: 4 Ом
- Динаміки: сабвуфер — 1х12 "(дюйма), динамік високих частот — 1х3" (дюйма)
- Еквалайзер 5 смуг: на дистанційному пульті керування — Rock/Rock/Jazz/Clasic; на акустиці — для зручності налаштування звуку
- Входи для під'єднання: USB-вхід, SD/MMC Card вхід, аудіовхід Jack 3.5 та тюльпан (AUX IN) для під'єднання ноутбука та інших пристроїв, мікрофонний вхід: 1 шт. х Jack 6.3", гітарний вхід: 1 шт. х Jack 6.3", 12V-вхід для під'єднання додаткового живлення акустики
- Підсвітка LED (з можливістю включити або виключити)
Комплектація:
- Акустична система
- Радіомікрофон — 1 шт
- Пульт керування — 1 шт
- Шнур живлення й заряджання
- Шнур
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Напольная |
| Назначение | Акустическая установка |
| Количество полос | 5 |
| Мощность | 350 Вт |
| Чувствительность | 95 дБ |
| Минимальная частота | 50 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 4 Ом |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 586,60 ₴





