
Туристическая ультразвуковая Стиральная машинка портативная мини Wash Ultrasonic USB и повербанка
257 ₴
- Готово к отправке
Чому портативна пральна машина Snitch Turbine Wash— у кожній родині?
У наших будинках спокійно можуть вимкнути воду та світло на кілька днів — і доводиться ходити в брудному. Те саме на відпочинку — не кожен курорт пропонує щось більш технологічне, ніж тазик.
Можливо, ви живете в гуртожитку, і стирлка тільки одна (платна та стара). Хтось не може встановити повноцінну машинку в себе на дачі через брак комунікацій.
Якщо у вас маленька дитина, то вам точно не хочеться ганяти барабан на 8 кг через одних пелюшок.
Усі, у кого є маленькі діти, знають: забруднений одяг треба прати відразу, і барабан на 8 кг у цьому не помічник.
Портативне прання — це Snitch Turbine Wash, адже всім час від часу набридає ручне прання.
Зверніть увагу на мінімашинку:
Вона складана та працює від USB (навіть від телефона). Так що ви зможете запустити прання в будь-якому місці, навіть якщо там немає ні води, ні світла. Така модель дає змогу прати мінімальні обсяги, як-от дитячі речі. За 5-10 хвилин можна видалити будь-які плями. І звісно — не забудьте взяти мінімашинку із собою в дорогу. Вона займає мінімум місця, але пропонує максимум функціоналу. Стирає все, крім постільної білизни та верхнього одягу. Завантаження 1,5 кг. 200 обертів за хвилину — мотор створює повітряні бульбашки, які ідеально очищають одяг від бруду. Легко взяти із собою в дорогу. Питание от USB.
Технічні характеристики:
- Матеріал: PP + TPR
- Пральна кг: 1 кг
- Тип: повністю автоматична
- Живлення: USB — блочок або повербанк
- Напруга та струм: DC5V 2-3A
- Номінальна напруга: DC10V
- Швидкість обертання: 200 обертання/хвилин
- Час роботи турбіни: 5 хвилин
- Ультразвуковий режим: 60 секунд
- Стирає: білизна, дитячий одяг, шкарпетки та інші дрібні предмети
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Основные | |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип стирки | Автомат |
| Материал бака | Металлопластик |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 1.5 кг |
| Максимальная скорость отжима | 200 об/мин |
| Количество скоростей отжима | 1 |
| Тип загрузки | Вертикальная |
- Цена: 257 ₴







