-14%

Умные электронные весы DOMOTEC MS-2017А до 180 кг, смарт-весы с приложением для телефона
366 ₴
316 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2017
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ваги DOMOTEC MS-2017А 180 кг — чудовий помічник для тих, хто стежить за своїм станом і веде активний спосіб життя.
Розумні підлогові електронні ваги DOMOTEC MS-2017 — це пристрій для контролю ваги та інших важливих параметрів. Якщо ви стежите за своїм здоров'ям, намагаєтеся схуднути або навпаки набрати м'язову масу, то розумні ваги допоможуть відстежити прогрес.
Користуватися ними досить просто, а всі дані передаються на смартфон. У застосунку зберігаються всі ваші дані та вибудовуються графіки великої кількості показників.
Переваги:
- Мають компактний і сучасний дизайн;
- Прості та зручні у використанні
- Під'єднання смартфона через застосунок;
- Ваги вмикаються й вимикаються автоматично
- Усі дані відбиваються на яскравому дисплеї.
- Смарт ваги здатні вимірювати не тільки вагу, але й співвідношення м'язових, жирових і кісткових тканин.
Характеристики:
- Тип: розумні ваги
- Матеріал: загартоване скло;
- Функції: вимірювання ваги;
- Колір: чорний;
- Форма: квадратні;
- Розмір: 26 см x 26см;
- Максимальна вага: 180 кг;
- Джерело живлення: акумулятор AAA;
Комплектація:
- Розумні підлогові електронні ваги DOMOTEC MS-2017;
- Паковання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Тип весов | Электронные |
| Максимальный вес | 180 кг |
| Материал платформы | стекло |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глубина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 316 ₴









