
Настольная газовая плита Rainberg RB-2227 на 4 конфорки с эмалированным покрытием, компактная плита для кухни
1 469 ₴
- Нет в наличии
- Код: 2227
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настільна плита газова Rainberg RB-2227 на 4 конфорки з емальованим покриттям, Компактна плита для кухні, Каганок для балонного газу
- Настільна плита газова RB-2227 на 4 конфорки
- Газова плита RB-2227 — ідеальний варіант для приготування їжі в побутових умовах
- Плита має чотири конфорки та чотири ручки керування
- Як джерело живлення слугує газовий балон зі зрідженим газом
- Газова плита має приємний дизайн
- Кришка та решітка легко знімаються, що робить чищення плити легшим
- Поворотні перемикачі мають функцію фіксації малого полум'я й дають змогу плавно регулювати полум'я в широкому діапазоні
- Настільна плита економна та надійна в роботі, зручна та проста в обслуговуванні
Характеристики:
- Теплова потужність: 0,54 кВт
- Витрата газу: 0,130 кг/год
- Номінальний тиск газу: 2800 Па 4 пальники
- Тип газу: Пропан, Бутан
- Покриття робочої поверхні: Емаль
- Габарити: 49.5-х 49.5 х 9 см Вага: 4,2 кг
- Колір: Сірий, Чорний
Комплектація:
- Газова плита — 1 шт.
- Решітки — 2 шт.
- Кришка — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | газовая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Новое |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Электроподжиг | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 495 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 495 мм |
| Вес | 4.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 469 ₴









