
Торговые весы MATARIX MX-414 S MB 50 кг - 12046, Весы для бизнеса и домашнего пользования
1 099 ₴
999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 414
Ваги торговельні MATARIX MX-414 S MB 50 кг
Ваги торговельні електронні MATARIX MX-414 до 50 кг пропонують точні вимірювання та надійну роботу, що робить їх прекрасним вибором для роздрібної торгівлі. Їх компактні розміри забезпечують зручність у транспортуванні, а регульовані ніжки дають змогу встановити їх на будь-якій поверхні, забезпечуючи стійкість і точність зважування. Ці ваги можуть стати надійним помічником у вашому бізнесі, забезпечуючи ефективне зважування товарів.
Основне:
✅ Торгові ваги з індикатором рівня батареї та можливістю живлення від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора забезпечують зручність використання в різних умовах. Їх невеликі габарити, строгий зовнішній вигляд і висока функціональність роблять їх ідеальним вибором для торгових точок.
✅ Безперервна робота без під'єднання до мережі до 50 годин.
✅ Максимальне навантаження для зважування: 50 кг.
✅ Мінімальна вага для зважування: 200 г.
Переваги:
✅ Межа зважування до 50 кг.
✅ Невеликі габарити та строгий зовнішній вигляд.
✅ Регульована висота ніжок для зручності використання.
✅ Легке та швидке транспортування.
✅ Тривалий час роботи акумулятора до 48 годин.
✅ Можливість збереження кількох цін у пам'яті ваг.
Характеристики:
✅ Розмір платформи: 35 х 25 см.
✅ Автоматичне встановлення нуля під час кожного вмикання.
✅ Автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару.
✅ Автоматичне вимкнення живлення у разі простоїв.
✅ Час заряджання акумулятора: 6 годин.
✅ Температура довкілля: -10 – +40 °C.
✅ Лічильник ціни.
✅ Подсветка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Matarix |
| Основные | |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Тип весов | Торговые |
| Тип управления | Электронное |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Описание платформы весов | |
| Длина платформы | 35 мм |
| Ширина платформы | 25 мм |
- Цена: 999 ₴






