-22%

Портативная акустическая bluetooth колонка UBL CHARGE3+ J3 Портативные колонки радио usb аккумуляторе
545 ₴
425,10 ₴
- Готово к отправке
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротова портативна акустична система Charge 3 з потужним стереозвуком.Найкращий подарунок або придбання для тих, хто любить слухати музику не тільки вдома в тихій кімнаті, але й під час прогулянки або відпочинку на природі. Колонка має акумулятор ємністю 1800 мАг, що гарантує роботу впродовж 12 годин. Також можна заряджати смартфони через USB. Під'єднуйте додаткові колонки з підтримкою Connect бездротовим з'єднанням. Цей трюк дасть змогу отримати ще потужніший звук.
Колонка CHARGE 3:
- - Чистий і потужний звук
- - Батарея 1800 mAh
- - Під'єднання за допомогою Bluetooth до будь-якого пристрою, включно з планшетами та телефоны.
- - Використання флешки
- - FM радіо
- - Можливість від колонки заряджати телефон
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- - Сумарна потужність: 15 Вт.
- - Живлення від батарей, USB.
- - Розміри: 213x87x88,5 мм.
- - Вага: 0,9 кг
- - Бас: 2 пасивних випромінювачі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Суммарная мощность звука | 15 Вт |
| Тип питания | Батарейки, USB-порт |
| Интерфейсы | USB, jack 3.5 мм |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | FM-приемник, Зарядка плеера/смартфона |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 425,10 ₴









