
Колонка портативная Минидинамик Bluetooth UBL Charge-3 J003
545 ₴
425,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: 003
Мінідинамік Bluetooth Charge-3 J003
Мінідинамік є елегантною і функціональною бездротовою колонкою. За допомогою Bluetooth легко підключитися до цієї колонки та насолоджуватися потужним стереозвуком без обмежень дротів.
Ця колонка оснащена вбудованою батареєю, що дозволяє використовувати на вечірці на відкритому повітрі, будинки з друзями або просто прослуховування музики з якісним звучанням.
Однією з особливостей цієї колонки є функція Connect+, що дозволяє бездротове з'єднання з іншими колонками, що підтримують цю функцію. Таким чином, можна створити ще більш потужну та об'ємну звукову систему для заходів.
Усередині колонки знаходяться два потужні динаміки і два басові радіатори, що ідеально передають низькі частоти і доставляють якісне звучання у високих і середніх діапазонах. Це дозволяє не тільки насолоджуватись об'ємним звуком, що заповнює всю кімнату, але й фізично відчувати його.
Колонка також має функцію USB-зарядки для зовнішніх пристроїв, що дозволяє використовувати пристрій як PowerBank. З її допомогою можна заряджати смартфони, планшети, плеєри, навушники та інші пристрої через колонку. Завдяки її великій ємності, вона може служити також як зовнішній акумулятор для смартфона або планшета, щоб завжди бути на зв'язку.
Колонка має вбудований чутливий мікрофон з ехо- та шумозаглушенням, що робить її ідеальним інструментом для гучного зв'язку при розмовах по телефону. Тепер можна проводити конференц-дзвінки або просто спілкуватися з друзями, не втрачаючи якість звуку.
Для забезпечення довговічності та захисту від зовнішніх впливів, колонка покрита водовідштовхувальною тканиною.
Колонка також підтримує різні способи підключення, включаючи TF-слот для відтворення музики у форматі MP3, USB-порт та AUX-вхід 3,5 мм.
|
Характеристики |
|
|
Тип |
Мінідинамік |
|
Бездротові можливості |
Bluetooth |
|
Кількість динаміків |
2 |
|
Сумарна потужність звуку |
20 Вт |
|
Інтерфейси |
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, micro USB DC5V |
|
Матеріал корпусу |
Пластик + Тканина |
|
Максимальна частота |
20000 Гц |
|
Мінімальна частота |
65 Гц |
|
FM-приймач |
ні |
|
LED підсвічування |
немає |
|
T&G Connect+ |
є |
|
Підтримувані картки пам'яті |
TF |
|
Waterproof |
IPX5 |
|
SpeakerPhone |
є |
|
Живлення |
USB |
|
Ємність акумулятора |
6000 mAh |
|
Чутливість |
80 Дб |
|
Можливість використовувати як Powerbank |
Так 3,7 В, 3000 мА•год з можливістю заряджання зовнішніх пристроїв через USB-роз'єм (5 В, 2,1 А) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Интерфейсы | USB, micro USB, jack 3.5 мм |
| Минимальная частота | 65 Гц |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 98 мм |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 80 мм |
- Цена: 425,10 ₴









