
Пылесос Rainberg RB-659S колбовой с регулятором мощности HEPA фильтр 4L 4200 W
2 729 ₴
2 629 ₴
- Готово к отправке
- Код: 659
Пилосос Rainberg RB 659S стане незамінним помічником у будинку та зможе зробити процес прибирання легким і простим. Це потужна та якісна модель побутового призначення, спеціально призначена для сухого та дуже ефективного вигляду прибирання. Ця модель має повітряний миється 4-літровий фільтр-колбу. Пилосос має в комплекті різні насадки , що допоможе утримувати в чистоті різні килимові покриття, видаляти пил і забруднення у важкодоступних місцях, ефективно очищати паркет і навіть м'які меблі та одяг.
Особливості пилососа Rainberg:
- сухе прибирання;
- стильний дизайн;
- компактність;
- мийна колба;
- зручність у використанні та зберіганні;
- потужний двигун;
- турбощітка;
- низький рівень шуму.
Колбовий пилосос Rainberg підходить для прибирання квартири, а саме килимів, килимових покриттів, ламінату або лінолеуму. Така модель дуже проста у використанні, збірник після прибирання легко витягнути та очистити. Збірник досить місткий , що означає, що за одне прибирання можна прибрати велику площу приміщення , Низький рівень шуму під час роботи. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою, спрощуючи прибирання й заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 4200W і потужності всмоктування 350 Ватів, З потужним мотором забезпечує якісне чищення підлогових покриттів, килимів і доріжок. Крім того, треба зазначити регульовану потужність, зручне телескопічне змотування дроту живлення. Внутрішній відсік для живильного кабелю збереже дріт живлення цілим і неушкодженим.
Характеристики пилососа Rainberg:
- тип прибирання: сухе;
- тип пилососа: колбовий;
- кількість ступенів фільтрації: 5;
- споживана потужність: 4200 Вт;
- джерело живлення: від мережі 220 В;
- регулятор потужності: на корпусі;
- труба: телескопічна;
- матеріал труби: сталь;
- довжина шнура: 3м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 4200 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 350 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 4 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 629 ₴






