Для тих, у кого в кухонних меблів не передбачена секція з вбудованою сушаркою для посуду, стає питання про придбання настільної сушарки для посуду.
Такі сушарки, в основному виготовляються із хромованої сталі і мають пластиковий піднос для стоку води. Відділення для тарілок являє собою вертикальні відсіки в яких з тарілок стікає вода. Відділення для супових тарілок, чашок, ножів та іншого посуду знаходиться на нижньому ярусі.
Також сушарка обладнана тримачами для склянок і кухлів з одного боку, і відсіком для столових приладів з іншого.
Особливості:
- 2 містких яруси, розділених на секції — надійна фіксація посуду і економія місця.
- Під нижнім ярусом розташовується знімний пластиковий піддон. В ньому накопичується вода, що стікає з посуду.
- У бокових частинах сушарка доповнено секцією для столових приладів і гачками для склянок і чашок.
- Вішалка виготовлена з нержавіючої сталі.
- Накладки на ніжках перешкоджають ковзанню виробу.
- Для зручності перенесення сушарки передбачені ручки
- Характеристики:
- тип сушіння: настільна;
- матеріал: нержавіюча сталь;
- наявність піддону: так;
- матеріал піддону: пластик;
- кількість рівнів сушіння: 2.
Розмір:- 45 * 25 * 35 см
Комплектація:
- Сушарка стійка для посуду
- паковання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unique |
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | Хромированное |
| Наличие поддона | Да |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 572 ₴








