-3%

Колбовый пылесос без мешка Rainberg RB-658TB Пылесос без мешка контейнерный 5200W з турбо щеткой
3 199 ₴
3 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5200
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контейнерний пилосос Rainberg RB-658TB циклонного типу без мішка для збору пилу.
C цією моделлю вам більше не доведеться витрачати гроші на покупку змінних мішків і час на очищення від сміття і пилу, а руки завжди будуть чистими, так як для відкриття контейнера потрібно просто натиснути на кнопку,дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його.
Пилозбірник цього пилососа вкрай легко і зручно чистити, досить лише дістати контейнер,викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами і легкою вагою, спрощуючи прибирання і заощаджуючи місце.
Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами, спрощуючи прибирання і заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 5200W і потужності всмоктування 800 Ватт, прибирання стане простіше і набагато швидше.
Має фільтр очищення повітря, що запобігає потраплянню пилу в приміщення. Довжина шнура 4.2 метра. Має 4 фільтра очищення повітря, що запобігає потраплянню пилу в приміщення. Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура – ці і багато інші достоїнства цієї моделі пилососа порадують вас довгі роки!
Особливості:
-
Зручне зберігання і транспортування
-
Поворот шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці
-
Зручна ручка для перенесення
-
Індикатор наповнення пилозбірника
-
Автоматичне намотування шнура
-
4-х ступінчаста система фільтрації
-
Нера-фільтр
-
Трубка з високоякісної нержавіючої сталі
-
Додаткова насадка - щілинна насадка
-
Система циклон
-
Блискучий корпус і ергономічний дизайн
-
Плавне регулювання швидкості
-
Низький рівень шуму
•Обмін/повернення протягом 14 днів з моменту покупки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 4600 Вт |
| Мощность всасывания | 800 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Циклонный фильтр |
| Объем пылесборника | 5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴









