-12%

Сушилка из нержавеющей стали для посуды настольная Edenberg EB-2109M Мраморное покрытие Белый
818 ₴
718 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2109
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Размеры:
Длина (с лотком для столовых приборов) - 56 см,
без лотка - 43 см,
Ширина 27 см,
Высота 41 см,
Вместимость 17 тарелок.
Сушарка для посуду Edenberg виготовлена з високоякісної сталі з мармуровим покриттям чорного кольору. Вона захищена від корозії, що дуже важливо для такого виробу.
Конструктивно передбачена можливість встановити будь-яке столове приладдя. Продуманий дизайн впишеться в будь-який інтер'єр.
У сушарці є місця для тарілок, чашок, келихів, виделок та інших предметів. Вода стікає в пластиковий піддон, який дуже легко вийняти, щоб злити воду. Пластикові ніжки роблять конструкцію стійкою, перешкоджають ковзанню не дряпаючи поверхні.
Особливості сушарки:
- Сушарка вміщує великий об'єм посуду, дає змогу швидко висушити велику кількість тарілок, не займаючи багато місця.
- Сушарка міцна, довговічна, проста в догляді, має привабливий зовнішній вигляд і надійну конструкцію.
- Конструкція сушарки дуже функціональна, забезпечує легкість і простоту в чищенні, зручність у використанні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Edenberg |
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Два |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Наличие поддона | Да |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 56 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 41 мм |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 718 ₴






