
Пылесос без мешка для пыли Domotec MS-4407 сетевой электрический циклонный контейнерный пылесос 4600 W для дом
2 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4407
Контейнерний пилосососмок Domotec 4407MS-4600W циклонного типу без торбинок для збору пилу.
Пілісборник об’єму 3,5 літра легко миється і чиститься, достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття і, якщо необхідно, помити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами і легкою вагою 5 кілограмів, спрощуючи прибирання і економляючи місце.
Завдяки потужності двигуна 4600W і потужності всмоктування 900 Ватт, прибирання стане простіше і набагато швидше. У нас є пластиковий фільтр. Довжина шнура 3 метри. Зручна телескопічна труба, потрібна насадки, кнопка змотування шнура
Характерики Domotec 4407:
Пилосос з колобою об'єму 3,5 л;
Зручне зберігання і транспортування;
Автоматична миттю шнура. Обертання шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці;
Індикатор наповнення палієборника;
Зручна ручка для перенесення;
Нера- фільтр;
Блискучий корпус і ергономічний дизайн;
Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
Пластикова щітка для підлоги;
Желевая насадка; Сила всмоктування 900 Вт;
Потужність 4600 Вт;
Харчування від мережі 220V - 50 Гц
Комплектація:
Пилеспос
Щітка для підлоги
Щетка
Інструкція
Заводська упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 4600 Вт |
| Мощность всасывания | 900 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 3.5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 099 ₴






