Колбовий пилосос Crownberg CB-0111 2800 Вт
Потужний двигун 2800 Вт; Технологія мультициклон із системою 4-ступеневої фільтрації; Регулятор швидкості на корпусі; Регулятор потоку повітря на ручці; Високоефективна маневрова щітка; Зручна телескопічна трубка; Об'єм мішка 3.0 л; Зручний механізм очищення склянки; Додаткова насадка; Низький рівень шуму; Автоматичне змотування шнура; Довжина шнура 3.2 м.
Особливості:
Зручне зберігання і транспортування
Автоматичне намотування шнура
Обертання шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці
Індикатор наповнення пилозбірника
Зручна ручка для перенесення
Нера-фільтр
Блискучий корпус і ергономічний дизайн
Трубка з високоякісної неіржавкої сталі
Пластикова щітка для підлоги
Характеристики:
Тип пилососа — контейнерний.
Споживана потужність 2800 Вт.
Потужність всмоктування 400 Вт.
Джерело живлення: від мережі.
Тип фільтра — мікрофільтр.
Кількість ступенів фільтрації: 4.
Металева труба
Труба всмоктування: телескопічна.
Виробник Crownberg
Країна виробник PRC
Тип Звичайний
Тип прибирання Сухе
Споживана потужність 2800.0 (Вт)
Живлення Мережа 220 В
Комплектація
• Пилосос колбовий;
• Насадка щілинна;
• Насадка-щітка для підлоги та килима;
• Гнучкий шланг;
• Висувна трубка;
• Інструкція;
• Упаковка.
•Обмен/поворот упродовж 14 днів із моменту купівлі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CROWNBERG |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Мощность всасывания | 400 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Фильтр тонкой очистки | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 836 ₴





