-3%

Мощный контейнерный пылесос DOMOTEC dm-4408MS 3600W Turbo Brush Без мешка, объем пылесборника 4 л
3 306 ₴
3 206 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4408
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пилосос Domotec 4408 Turbo Brush колбовий 3600W контейнерний пилосос цієї моделі циклонного типу без мішка для збирання пилу. Пилозбірник об'ємом у 4 літри легко миється й чиститься, досить лише дістати контейнер, викинути сміття й за потреби вимити його. Завдяки потужності двигуна 3600W і потужності всмоктування 340 Ватів, прибирання стане простішим і набагато швидшим. Має мийний пластиковий фільтр. Довжина шнура 3 метри. Пилосос має зручну телескопічну трубу з полірованого металу, необхідні насадки та кнопку для змотування шнура.
Характеристики Domotec 4408:
- Пилосос з колбою об'ємом 4 л;
- Зручне зберігання і транспортування;
- Автоматичне намотування шнура;
- Обертання шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці;
- Індикатор наповнення пилозбірника;
- Зручна ручка для перенесення; Нера-фільтр;
- Блискучий корпус і ергономічний дизайн; Трубка з високоякісної неіржавкої сталі;
- Пластикова щітка для підлоги з турбощіткою; Щілинна насадка;
- Потужність всмоктування 340 Вт;
- Потужність 3600 Вт;
- Живлення від мережі 220V — 50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 3600 Вт |
| Мощность всасывания | 340 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 4 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 206 ₴









