-5%

Пылесос Rainberg RB-651TB 2500W 3L Green + ТУРБОЩЕТКА пылесмок пылесос
1 939 ₴
1 839 ₴
- Готово к отправке
- Код: 651тв
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пилосос Rainberg RB-651TB 2500W 3L Green + ТУРБОЩІТКА
Контейнерний пилосос Rainberg RB-651TB циклонного типу без мішка для збору пилу. Пилозбірник об'ємом 3 літри легко миється і чиститься, досить лише дістати контейнер, викинути сміття і за необхідності вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами і легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання і заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 2500W і потужності всмоктування 500 Вт, прибирання стане простіше і набагато швидше. Має фільтр очищення повітря, що запобігає потраплянню пилу в приміщення. Довжина кабелю 3 метри. Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура.
Характеристики Rainberg RB-651TB:
- Пилосос з колбою об'ємом 3 л;
- Зручне зберігання і транспортування;
- Автоматичне намотування шнура;
- Поворот шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці;
- Індикатор наповнення пилозбірника;
- Зручна ручка для перенесення;
- Нера-фільтр;
- Турбощітка
- Блискучий корпус і ергономічний дизайн;
- Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- Пластикова щітка для підлоги;
- Щілинна насадка;
- Потужність всмоктування 500 Вт;
- Потужність 2500 Вт;
- Живлення від мережі 220V - 50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Мощность всасывания | 500 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 839 ₴









