
ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬ AC/DC 1500W 12V SSK UKC - EH | ИНВЕРТОР В МАШИНУ | АВТОМОБИЛЬНЫЙ ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬ НАПРЯЖЕНИЯ
1 049 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1500
Перетворювач AC/DC 1500W 12V SSK UKC - EH
Перетворювач 12V-220V 1500W - альтернативне харчування приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги UKC 12V-220V Power Inverter потужністю 1500W – пристрій, призначений для підключення і використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео - і аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожі на автомобілі, прогулянки на катері, в гаражі, на дачі і в аварійних ситуаціях.
В якості джерела напруги 12V можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори. На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер включення і порт для підключення USB-кабелю зарядки. Охолодження інвертора постійне і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу, там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора.
Характеристики:
- Вхідна напруга: 12V
- Напруга: 220V
- Номінальна потужність: 1500W
- Частота на виході: 50Hz+/-2Hz
- Форма вихідного сигналу ступенева апроксимація синусоїдів
- ККД 90%
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високого і низького напруги, перегріву
- Температурний захист
- Захист від перевантажень
- Вихід USB 5В для зарядки різної апаратури (мобілки, відеореєстратори, навігатори і т. д.)
- Модифікована синусоїда
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UKC |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1500 Вт |
| Форма выходного напряжения | Аппроксимированная синусоида |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 049 ₴




