
Пылесос с контейнером для пыли Rainberg RB-653 4200W. Мощный контейнерный пылесос без мешка
2 519 ₴
- Нет в наличии
- Код: 653
+380 (63) 884-79-48
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пилесос з контейнером для пилу Rainberg RB-653 4200W
Колбовий пилесос із контейнером Rainberg RB-653 — потужний апарат циклонного типу без мішка для збирання пилу. Пилозбірник об'ємом 3,5 літра легко миється й чиститься, досить дістати контейнер, викинути сміття і в разі потреби вимити його. Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання й заощаджуючи місце. Завдяки потужності двигуна 4200W і потужності всмоктування 700 ватів, прибирання стане простішим і набагато швидшим. Має мийний пластиковий фільтр. Довжина шнура 3 метри. Зручна телескопічна труба, потрібні насадки, кнопка змотування шнура.
Особливості колбового пилососа з фільтром HEPA:
- Надзвичайно зручний у використанні, має невелику вагу та компактні розміри, що забезпечує зручне зберігання і транспортування
- Невибагливий в обслуговуванні. Все, що потрібно — просто звільнити вміст колби після прибирання
- Потужний мотор зробить прибирання швидким і зручним
- Блискучий корпус і ергономічний дизайн;
- Низький рівень шуму
- Об'ємний пилозбірник
- Доступна ціна
Характеристики Rainberg RB-653:
- Виробник: Rainberg
- Країна: Німеччина
- Об'єм колби: 3,5л;
- Потужність всмоктування 700 Вт;
- Потужність 4200 Вт;
- Живлення від мережі 220V — 50 Гц
- Габарити: 38х29х25.5 см.
- Вага: 5 кг.
- Автоматичне намотування шнура;
- Обертання шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці;
- Індикатор наповнення пилозбірника;
- Зручна ручка для перенесення;
- Нера-фільтр;
- Трубка з високоякісної неіржавкої сталі;
- Пластикова щітка для підлоги;
- Щілинна насадка;
Комплектація Rainberg RB-653:
- Пилосос контейнерний;
- Телескопічна трубка та шланг
- Паковання.
- Насадка щілинна;
- Насадка-щітка для підлоги та килима;
- Гнучкий шланг;
- Висувна трубка;
- Інструкція;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 4200 Вт |
| Мощность всасывания | 700 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 3.5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 2 519 ₴





