
Пылесос ручной Domotec MS-4402 циклонного типа 2000Вт
1 659 ₴
1 559 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4402
Ручний колбовий пилосос без мішка Domotec MS-4402 2000 Вт
Пилосос Domotec MS-4402 - — це якісний і надійний помічник. У вашому будинку більше ніколи не буде брудно, позаяк цей пилосос має повітряний фільтр-збірник пилу та сміття, що так само дасть змогу заощаджувати вам не купуючи дорогих паперових мішків.
У корпусі циклонного пилососа замість мішка-пилозбірника використовується контейнер.
Пил і бруд відокремлюються від потоку повітря за допомогою створюваного всередині спеціального відсіку циклонного вихора, завдяки відцентровій силі. Сміття в підсумку потрапляє в призначений для нього знімний контейнер, а повітря проходить через моторний блок, через фільтр і повертається в приміщення.
Через те, що немає мішка з пилом, через яку має «пробуватися» повітря, такі пилососи майже не втрачають потужність всмоктування, навіть якщо контейнер наповнений сміттям. Маневровий пилосос для сухого прибирання допоможе за короткий час ідеально прибрати приміщення. У пилососі використовується контейнер і фільтр тонкого очищення, завдяки чому повітря в приміщенні буде чистим. Ця модель пилососа дуже компактна — його можна зберігати в шафі.
Характеристики пилососа Domotec MS-4402:
-
• Номінальна споживана потужність: 2000 Вт
-
• Потужність всмоктування: 150 Вт
-
• Швидкість обертання: до 35 тисяч об./хв
-
• Об'єм контейнера для збирання пилу: 1.2 л
-
• Рівень шуму: 75 дБ
-
• Довжина шнура: 3 м
-
• Вбудований парогенератор: Немає
-
• Функція видування: Немає
-
• Довжина 40 см +40 см трубка
Обмін/повернення упродовж 14 днів із моменту купівлі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 1.2 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 559 ₴





