Ручний пилосос MS-4401 220V/2500W — це надзвичайно компактний і легкий пилосос із вбудованим акумулятором, який дає вам необхідну свободу для пересування кімнатами.
Опис:
Сучасний темп життя провокує появу альтернативних способів прибирання, коли немає часу щоразу діставати об'ємний агрегат. У пилососі використовується технологія мультициклон. Вона передбачає під собою систему, що ґрунтується на створенні невеликого вихору. З його допомогою сміття залишається всередині контейнера. Мотор генерує потік, під впливом якого частинки пилу та бруду крутяться в зоні фільтраційної системи та осідають на стінках проміжного контейнера.
Переваги:
• мінімальна витрата часу на підготовку приладу до роботи
• можливість оперативного прибирання
• вузька конструкція для важкодоступних місць
• повна свобода дій, що не залежить від довжини шнура
• безшумне очищення в будь-який час дня й ночі
Характеристики:
- тип пилососа: ручний
- тип прибирання: суха
- тип пилозбірника: циклонний фільтр
- потужність: 2500 Вт
- довжина мережевого шнура: 4.7 м
- рівень шуму: 75 дБ
- об'єм контейнера для збирання пилу: 0.5 л
- потужність всмоктування: 150 Вт
- швидкість обертання: до 35 тисяч об/хв
•Обмін/повернення товару упродовж 14 днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domotec |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 3 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 574 ₴







