•Компактний і стильний пилосос Rainberg rb 652 g призначений для прибирання будинку або в офісі. Модель виконана в сучасному дизайні. На корпусі є кнопки для вмикання/вимикання та змотування дроту. Великі колеса дадуть змогу пересувати пристрій паркетом, лінолеуму, килимом та іншим покриттям підлоги. Висока потужність роботи.
•Металічна телескопічна труба.
Характеристики:
•Пилосос із колбою об'ємом 2.5 л.
•Зручне зберігання і транспортування
•Автоматичне намотування шнура
•Поворот шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці
•Індикатор наповнення пилозбірника
• Зручна ручка для перенесення
•Нера-фільтр
•4-ступенева система фільтрації
•Блискучий корпус і ергономічний дизайн
•Трубка з високоякісної неіржавкої сталі
• Регулювання потужності
•Пластикова щітка для підлоги
•Цукрова насадка
• Потужність 2500 Вт.
• Потужність всмоктування 600 Вт
• Довжина шнура — 3.2 м
•Живлення від мережі 220V — 50 Гц
• Розміри 36х29х24 см
•Обмін/повернення товару упродовж 14 днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rainberg |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Мощность всасывания | 600 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 2.5 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 1 |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 941 ₴










